ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Вера Мештеровиќ: Во лето се грејам со фен

Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Ги интересира што јадат, со кого легнуваат, со кого водат љубов, што прават додека се тушираат и слично…

„Слободен печат“ реши да ја праша познатата манекенка Вера Мештеровиќ да сподели со нејзините обожаватели пет работи од приватниот живот за кој публиката не знае.

Нејзините одговори се навистина интересни. Ова се петте работи кои не сте ги знаеле за Мештеровиќ

– Во лето се грејам со фен

– Дома одгледувам шумски јагоди, рузмарин, босилек, нане и лаванда

– Во зима носам хеланки под фармерки

– Се плашам многу од змија

– Спијам со градник (хаха)

Слични објави

Адел со припреми за нов музички материјал!

Еспресо

Слушнето како малата Хана ја отпеа „Proud“ (ВИДЕО)

Igor

Почнала да го дои бебето во зоолошка, но не го очекуваше она што се случи (ВИДЕО)

Еспресо

ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ позираше ГОЛА против контроверзната забрана за абортус (ФОТО)

Igor

Кендал Џенер со своите секси пријателки приреди незаборавно шоу на една грчка плажа (ФОТО)

Igor

Познатата пејачка претера со алкохол, па ја потстрижа косата: Погледнете како изгледа сега! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

10 − 1 =

Слични објави

Сопругот на Селма Хаек за роденден ѝ заби торта во лице (ВИДЕО)

Igor

СВЕТОТ ШОКИРАН: Принцот Хари ја изневерувал Меган со оваа АТРАКТИВНА МАНЕКЕНКА! (ФОТО)

Igor

Карлеуша и Душко го ОДВРЗАА ЌЕСЕТО за наследничките: Еве колку плаќаат за школување на ќерките

Igor

Oд подочниците ослободете се со сода бикарбона

Igor

Членови на Рамштајн се бакнаа на сцена во знак на протест против руските ЛГБТ закони (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Дневен хороскоп за 26.10.2019: На Бикот му недостасуваат витамини, а Раковите ќе ја запознаат својата сродна душа

Igor