ОПАСНО ЗГОДНА: Кортни Кокс воодушеви со интересно видео во минијатурно бикини (ВИДЕО)

Кортни Кокс, актерката позната како Моника од познатата серија „Пријатели“ објави видео на Инстаграм кое нејзините следбеници ги натера да се замислат како е можно таа на 55 години да изгледа вака добро.

Видеото е прикажано наопачки, таа излегува од базен во црно бикини, обична наметка и пие пијалок, а се изгледа така магично, што го потврдија и нејзините колеги и нејзините фанови со своите коментари.

„Ова изгледа епски“, напиша Кајли Куоко.

„Не знам што е повеќе кул – видеото или твоето сјајно тело“, напиша Ерин Фостер.

За да изгледа вака совршено Кортни секојдневно внимава на исхраната и постојано посетува теретана.

Погледнете…

Слични објави

Шокантна анализа на снимка од Марс: Според експертите тоа се подземни гаражи за НЛО, а ги има и на Земјата (ВИДЕО)

Еспресо

Ќе ги препознаете? Познатите ги покажаа своите маски за Ноќта на вештерките (ФОТО)

Igor

Неочекувано, но во нејзин стил: ВИКТОРИЈА БЕКАМ во цветно издание ја „донесе“ пролетта во Њујорк (ФОТО)

Igor

Нов летен тренд за мажи! Погледнете како изгледаат брокините, би се осмелиле да ги носите?

Еспресо

Гледала како УМИРА, но не можела ништо да направи: Писателката зборува за болната трагедија

Igor

Дали ќе ја препознаете пејачката? Еве како таа се штити за време на пандемијата (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

9 − девет =

Слични објави

3 хороскопски знаци кои ќе доживеат ГОЛЕМА СРЕЌА НА ЉУБОВНОТО ПОЛЕ во октомври

Igor

Џенифер Анистон го СРУШИ интернетот! (ФОТО)

Igor

Били Ајлиш објави спот за хитот „Everything i wanted“, го режираше сама (ВИДЕО)

Еспресо

Малку поинаков ДЕН НА ВЉУБЕНИТЕ: Ти благодарам што се правиш дека ме слушаш. Најдобар си! (ФОТО)

Еспресо

Најголемите тајни на познатите: Ова сакале да го скријат од јавноста! (ВИДЕО)

Igor

Почина актерот Ванчо Крстевски

Еспресо