Никол Шерцингер на Хаваи: Пејачката се разголе и покажа со што располага! (ВИДЕО)

Пејачката Никол Шерцингер објави секси видео во бикини и своите следбеници на социјалните медиуми ги почести со убави кадри.

Видеото на Шерцингер за помалку од еден ден го погледнале пола милион луѓе на Инстаграм, а иако само што влезе во 5 деценија може да се пофали со изглед на дваесетгодишна.

Никол одмара на Хаваи, а во прв план беа нејзините големи гради и секси задница.

-Љубов од Хаваи, напишала Никол со емотикони од бакнеж.

 

View this post on Instagram

 

Love from Hawai’i 💋❤️

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Слични објави

Овие работи мажите ги забележуваат на вас за време на сексот

Igor

Летале банкноти од 500 евра: АНАСТАСИЈА ја запеа „Кукавица“ на роденденот на најбогатиот СРПСКИ БИЗНИСМЕН со нафта (ВИДЕО)

Igor

МЕЃУНАРОДЕН ДЕН НА ЧОКОЛАДОТО: Тоа не е само десерт, туку чиста уметност

Igor

РАМБО АМАДЕУС: Ако гледате шунд содржини, немојте да очекувате дека вашите деца ќе завршат на Сорбона

Igor

Уште аплаузи недостигаа! Оваа атрактивна девојка се прошета како да е на модна писта (ФОТО)

Igor

Џон Ленон за првпат јавно ја кажа својата култна изрека за Исус и „Битлси“, почина легендарниот Влада Дивљан и уште неколку настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Eспресо

Остави Коментар

15 − три =

Слични објави

Српскиот глумец Вук Костиќ по вторпат позитивен на коронавирус

Васко Спасоски

Џим Кери со својот одговор ја доведе новинарката во непријатна ситуација! (ВИДЕО)

Еспресо

Вкупниот буџет за Евровизија 2019: 28,5 милиони евра – Радиодифузерот земал заем од Владата

Igor

Мадона на протестите – „Таа е секогаш на вистинската страна на историјата“ (ВИДЕО)

Еспресо

Глумицата категорична: „Езел е наркоман, а јас со такви не сакам пред камера“

Igor

ФОТО: Вака би изгледале најпознатите насловни страници да настанале во добата на коронавирусот (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian