Моника, Рејчел и Фиби повторно заедно: Популарните актерки ги воодушевија фановите (ФОТО)

Кортни Кокс неодамна го прослави роденденот со две поранешни колешки од популарната серија кои и 15 години по завршувањето, одлично се дружат.

Славните актерки Кортни Кокс, Џенифер Анистон и Лиса Кудроу им се познати на сите по улогите на Моника, Рејчел и Фиби во легендарната серија „Пријатели“.

Прекрасно е тоа што овие дами никогаш не престанале да бидат пријателки, туку дружењето од малите екрани го пренеле и во приватниот живот и тоа пријателство опстанува 15 години од крајот на снимањето на оваа серија.

Кортни Кокс го прослави 55-от роденден во друштво на Џенифер и Лиса, а пресреќна е што токму тие две се тука покрај неа.

„Која среќничка сум јас што го прославувам роденденот со нив две?! Ве сакам многу девојки“, напиша Кортни во описот на заедничкото селфи.

БОНУС ВИДЕО:

Најскапите венчавки во светот

Слични објави

Дневен хороскоп 14.10.2019 – понеделник

Igor

Снимка за која сите зборуваат: Преубавата Русинка ја скршила ногата на бина, но продолжила да пее! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ози Озборн го објави спотот за „Ordinary man“ и на публиката им ги откри своите најсреќни и најболни моменти! (ВИДЕО)

Еспресо

Девојка доби 40 конци на лицето, откако се обиде да се фотографира со своето куче (ФОТО)

Еспресо

Холивудската дива го прослави 43. роденден: Обожавам да стареам! (ФОТО)

Еспресо

5 нешта кои секој задолжително треба да ги побара во љубовната врска

Igor

Остави Коментар

четири × 1 =

Слични објави

Славниот холивудски пар се РАЗВЕДУВА после 10 години брак!

Igor

ИМААТ РОК ОД 8 ДЕНА: Судот донесе пресуда, Северина веќе НЕ СМЕЕ да го прави ова!

Igor

Ана Николиќ и Софија Вергара ја имаат истата чанта по која полуди цел Инстаграм! (ФОТО)

Igor

Брз и вкусен ручек: Шпагети во бел сос со сланина

Igor

ИМ СЕ ВРАТИ НА ПОРОЦИТЕ: Ѕвездата од „Мелроуз плејс“ повторно во болница

Igor

Поради овој „срам“ Ник Џоунс секогаш ќе ги памти Греми наградите! (ФОТО)

Еспресо