МАМА МИА! Дали е ова најзгодната мајка во светот? (ФОТО)

Според многумина таа е најзгодната мајка на светот. За тоа сведочат и нејзините фотографии на социјалните мрежи.

Хоуп Хавард е дефинитивно ако не најзгодна, ама сигурно во топ 10 најзгодни мајки во светот. Таа многубрзо по породувањето се врати во форма и го доведе својот изглед до совршенство.

На Инстаграм ја следат скоро еден милион следбеници, а таа честопати знае да ги чести со фотографии на кои позира во доста провокативни изданија.

Погледнете дел од нејзиното „си-ви“:

 

View this post on Instagram

 

Living a dream ❤️

A post shared by HOPE HOWARD (@hopeisabelhoward) on

 

View this post on Instagram

 

Blowin kisses

A post shared by HOPE HOWARD (@hopeisabelhoward) on

 

View this post on Instagram

 

I’m currently back home but still have vacation photos so hopefully you don’t mind a few more. I had so much fun on this trip with my family! I barely wore makeup, didn’t shave, and didn’t even bring my blow dryer or straightener. I was kind to myself (no negative self talk), ate whatever I wanted, and did a lot of self reflecting. This picture reflects how I was at one with myself and free. So far this year I have focused on accumulating more experiences over materialistic objects as experiences become apart of who you are. Just some thoughts I have currently and I guess I just had more to say today. I hope you all are having a fabulous Friday!❤️ #thankful #grateful #woke – Visit my website www.hopeisabelhoward.com to download my Fitness Guides or for Personal Training

A post shared by HOPE HOWARD (@hopeisabelhoward) on

 

View this post on Instagram

 

I’m wearing the jet bandeau top and 90’s bottom both in Small @latigraswim

A post shared by HOPE HOWARD (@hopeisabelhoward) on

Слични објави

Фронтменот на „Iron Maiden“ по три децении брак ја остави сопругата за 15 години помлада обожвателка (ФОТО)

Igor

ИМА 15 МИЛИОНИ СЛЕДБЕНИЦИ НА ИНСТАГРАМ: Рита Ора покажа нешто повеќе… (ФОТО)

Igor

Кармен Електра и Родман: Ноќ на страсти на паркетот на Чикаго Булс (ФОТО)

Еспресо

Се породи поранешната сопруга на Чејнинг Тејтум! (ФОТО)

Еспресо

МУЗИЧКИ ВРЕМЕПЛОВ: Дознајте кои настани ја одбележаа музиката низ историјата на денешен ден…

Еспресо

За друго бикини не знае: Сузана Гавазова цело лето го помина во танга (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

2 × 4 =

Слични објави

КРАЛСКИ КАРАНИЦИ: Ни тие не се отпорни на проблеми, а за се е виновна ТАА!

Igor

Преслатка фотографија на Џорџина со децата: Едвај чекаме да го видиме тато! (ФОТО)

Igor

Братот на Вики Миљковиќ ја УДРИ ЛЕПА БРЕНА ПО ГЛАВА! Пејачката шокирана, погледнете и ја реакцијата! (ВИДЕО)

Еспресо

Јелена од „Преспав“ стана мајка: Во Загреб се роди нејзиниот прв син

Еспресо

Бред Пит му се заблагодари на колегата на помошта: Престанав да пијам благодарение на тебе (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Жаре има супер-емисија: Судиската двојка Начески, Николов и пејачката Антониа Гиговска гости во „Еден на Еден“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски