Маја Поцеска за „Слободен печат“: Се повлеков од јавниот живот!

Македонската убавица и „инфлуенсерка“ Маја Поцеска дигна „рачна“. Не од денес, вели, од поодамна.

Вели дека не сака веќе да биде дел од јавниот живот, дека се повлекува.

Поранешната водителка знаеше да каже – „имам цврста мускулатура и правилни црти според мои критериуми, така да не ми е потребна естетската хирургија. Има добри градници кои ги изразуваат градите, и тоа е тоа“.

И поради искреноста, сите ја сакавме.

Добрата вест е што не мисли сериозно да се повлече од „очите на јавноста“, туку до наскоро.

 

 

 

Слични објави

Сите зјапаат во деколтето на Марјана, но таа има задник за чиста десетка (ФОТО)

Igor

Црвениот тепих повторно импресивен на ексклузивниот настан во Лос Анџелес (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Еве зошто ја викаат The Body: Предизвикувачко издание на сплитската глумица (ФОТО)

Igor

Италијанците направија сладолед „лек за ковид-19“

Еспресо

ВИСТИНАТА ЗА ТОМ ХЕНКС: Поради жена станал православен, а со ОВАА болест се бори цел живот

Igor

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Цеца како матурантка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

2 × 3 =

Слични објави

Контроверзни родители открија како ги одгледуваат децата: Мајката ги дои до шестата година и не одат на училиште

Еспресо

Рита Ора објави супер видео-спот за песната „New Look“ (ВИДЕО)

Igor

ЛУКСУЗ од 120 МИЛИОНИ: Ѕирнете во НАЈСКАПИТЕ КУЌИ на познатите (ВИДЕО)

Igor

Нема да и биде добро на Карелуша кога ќе се потсети како изгледала на нејзиниот прв настап (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ТЕШКИ ОБВИНУВАЊА ЗА ЈУТЈУБ-ЅВЕЗДАТА: Лажел дека симнува црна магија, земал многу пари за тоа!

Igor

Совршен фустан за претстојните летни денови: Го носи и Пипа Мидлтон (ФОТО)

Igor