Ознака : јавен живот

Лајфстајл Сцена

Маја Поцеска за „Слободен печат“: Се повлеков од јавниот живот!

Igor
Македонската убавица и „инфлуенсерка“ Маја Поцеска дигна „рачна“. Не од денес, вели, од поодамна. Вели дека не сака веќе да биде дел од јавниот живот,...