17.8 C
Скопје
23:13 - 19 мај, 2024

Ознака : маја поцеска

ЛајфстајлСцена

Маја Поцеска за „Слободен печат“: Се повлеков од јавниот живот!

Igor
Македонската убавица и „инфлуенсерка“ Маја Поцеска дигна „рачна“. Не од денес, вели, од поодамна. Вели дека не сака веќе да биде дел од јавниот живот,...