Мадона пред својот концерт со многу чуден стајлинг! Луѓето се прашуваат што и станало на пејачката?

Популарната пејачка Мадона е фотографирана во ЊУјорк во малку чудна комбинација на облека.

Пејачката пристигнала во „Howard Hilman Opera  House“, каде одржа концерт во рамките на светската турнеја  под назив „Madame X“.

Фото: Профимедиа

Кралицата на попот нешто пред почетокот на концертот пристигнала во Бруклин, а нејзиниот стајлинг, но и појава ги оставил сите во чудо.

Мадона на себе имала шарен дуксер со црвен дезен, како и кратки панталони со истиот дизајн. Она што дефинитивно бодеше во очи беа црните хулахопки со оваа комбинација.

 

Слични објави

Се мажи српската водителка Деа Ѓурѓевиќ!

Igor

Меланија Трамп од 1996 – облечена само во штикли! (ФОТО)

Igor

Ниту родителите не би ја препознале: Антониа Гиговска го промени изгледот! (ФОТО)

Еспресо

Oскар и бургери пред сендвичара: За оваа слика на славниот пар зборува цел свет (ФОТО)

Еспресо

СРЦЕТО Ѝ Е СКРШЕНО: Меган Маркл веќе никогаш нема да го види НЕГО!?

Igor

НЕЧИСТ И ДЕЗОРИЕНТИРАН: Никој не може да верува како изгледа познатиот актер (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

3 × три =

Слични објави

Што да правите во Скопје ОВОЈ ВИКЕНД

Еспресо

Изгледа пукнала тиквата! Што се случува помеѓу Тамара Тодевска и Елена Ристеска?! (ФОТО)

Igor

Душко Тошиќ ја напушта Јелена Карлеуша: Купил стан и локал за половина милион евра во центарот на Белград!

Васко Спасоски

Направете сами ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

Igor

Девојката на Игор Карачиќ слави во Стокхолм: Македонката Душица објави селфи за финале! (ФОТО)

Васко Спасоски

Што е тоа што ужасно го нервира секој хороскопски знак?

Igor