21.8 C
Скопје
01:42 - 16 јули, 2024

КОНЕЧНО ГЛАС И ОД ДУШКО ТОШИЌ: Која е вистината за него и Карлеуша?

За бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ веќе премногу се пишува во таблоидите и медиумите, а веќе никој не е сигурен што е вистина, а што шпекулација.

Постоеја наводи дека Јелена го изневерувала својот сопруг со фудбалерот Огњен Врањеш. Потоа за Душко се пишуваше дека користел услуги од елитната естрадна проституција, но и дека имал афера со старлетата Сораја.

Конечно, тој на својот Инстаграм се огласи по повод целиот скандал:

„Не сум достапен за новинарите и таблоидите бидејќи не престануваат со нивните болни лаги.“

Принтскрин/Инстаграм

 

Бонус видео:

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....