Ја извади од памет: На Сања Николиќ и се „стемни“ од постапката на Слаткар (ВИДЕО)

Ако се прашувате која е тајната за успешен брак, најдобро е да ги прашате раперот Слаткар и Сања Николиќ.

Без разлика што не се долго во брак, сепак нивната љубов е повеќе од очигледна, а најдобар доказ за тоа е ова видео кое Марко го објави на својот профил на Инстаграм.

Е, сега сигурни сме дека на Сања не и беше сеедно од постапката на Слаткар, но…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Who’s your Maria? My DM is waiting for your mentions…

A post shared by Slatkaristika (@iamslatkaristika) on

Слични објави

ПОЛНИ 6 ГОДИНИ: Кејт избра специјална егзотична локација за роденденот на Џорџ

Igor

По 13 години Даниел Крег се простува од Агентот 007

Igor

ГАВАЗОВА предизвика колапс во Полихроно: ЗАДНИКОТ ВО ПРВ ПЛАН! (ФОТО)

Igor

Од Том Хенкс до Хоакин Феникс: Актери кои не поднесуваат да ги гледаат своите филмови

Еспресо

Сенидах објави нова песна: Погледнете го спотот и слушнете ја нумерата „Само уживај“! (ВИДЕО)

Еспресо

Почина Бил Рифлин, тапанарот на познатата група „R.E.M.“

Еспресо

Остави Коментар

петнаесет + 17 =

Слични објави

ОРГИИ, СКАНДАЛИ И ИНТРИГИ: Сведоштва за животот во дворот на НАЈБОГАТИОТ султан на светот

Igor

ЈА НАПАДНАА: Јелена, лошо влијаеш врз Дара Бубамара!

Igor

НЕ СЕ ЗАДЕВАЈТЕ СО НИВ: Ова се трите најодмаздољубиви хороскопски знаци

Igor

Вкусни, одлични, крцкави печени компири со лук и рузмарин

Igor

Дојдете кај мене, имам подобар поглед! Мадона ги повика Меган и Хари да дојдат во нејзиниот стан, а еве што им нуди! (ВИДЕО)

Еспресо

Домашни миленичиња кои совршено ги имитираат своите сопственици и тоа изгледа преслатко (ВИДЕО)

Еспресо