Ирина Шајк се соблече во минијатурни бикини и покажа тело како од бајките! (ФОТО)

Прекрасната руска манекенка Ирина Шајк ги изненади своите фанови кога објави селфи во огледало.

Иако нејзиното лице не е прикажано, следачите се навикнати да ја гледаат Ирина во топ изданија. Моделот го покажа своето совршено тело во минијатурен портокалов бикини. Во прв план на фотографијата има бар полн пијалоци, но затоа на втор поглед доминира нејзината совршена силуета.

View this post on Instagram

On da rocks….

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

За само еден ден доби околу 400 илјади лајкови, а следеа и бројни комплименти во коментарите.

„Wow“, „Каква убавина“, „Немаш мани“, „Прекрасно тело“, „Ирина, кралице!“, беа само дел од коментарите.

Слични објави

ИМААТ ПРЕГОЛЕМИ ОЧЕКУВАЊА: Овие хороскопски знаци избрзуваат во љубовните односи

Igor

ТЕШКАТА ПРИКАЗНА НА ПОЗНАТАТА ВОДИТЕЛКА: Роднини ја силувале, на 14 години родила бебе кое умрело, а тоа НЕ Е НАЈЛОШОТО што и се случило во животот! (ФОТО)

Igor

Пролетна исхрана за подмладување на кожата

Igor

Адријана Лима во фустан кој е прогласен за најголемо модно промашување во 2019 година! (ФОТО)

Igor

5 модели на чизми во кои вреди да се вложи оваа сезона

Igor

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

15 + 10 =

Слични објави

Пејачката Аланис Морисет повторно бремена

Igor

После 15 години откриено како Анџелина Џоли го завела Бред Пит: Имала посебна тактика!

Еспресо

Готово за 5 минути: Чоколадни коцки со ореви

Igor

Николина Пишек со патики на СТЕЛА МЕКАРТНИ го хипнотизираше Инстаграм (ФОТО)

Igor

Ноктите сушете ги со фен, постои добра причина за тоа!

Еспресо

Познатата пејачка покажа премногу: Дали се ова најпровокативните фотографии на Елена Велевска?