Хипнотизиран: Саша Поповиќ се загледа во задникот на Јелена Карлеуша како да не видел!(ФОТО)

Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во интересен комбинизон, кој ја истакнуваше нејзината совршена фигура.

Се разбира, тоа го забележал и Саша Поповиќ, а Карлеуша тоа го сподели со своите обожаватели на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Таа објави фотка на која може да се види хипнотизираниот Поповиќ како го гледа нејзиниот задник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Верувам ќе се согласите дека директорот на „Гранд“ имал што да гледа пред себе…

Слични објави

Двојна прослава: Кралицата Елизабета денес на Велигден го слави и 93-от роденден (ВИДЕО)

Igor

Пинк ќе донира 500 илјади долари за пожарите во Австралија

Слободен Печат

Џастин Тимберлејк проговори за траумите кои ги доживеа на почетокот од кариерата (ВИДЕО)

Еспресо

Погледнете во луксузната куќа на Џастин Бибер која чини 8,5 милиони долари (ФОТО)

Igor

Нема повеќе да се мачите да го исчистите лукот – Ви нудиме генијален трик (ВИДЕО)

Igor

Неговиот љубовник му беше кум, а дечкото го гледаше од прозорот на хотелот: Фамозниот брак на Елтон Џон со жена! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

2 + 2 =

Слични објави

Драма во нашиот комшилук! Откажани концерти на Енрике Иглесиас, а организаторот избегал со еден милион евра!

Igor

Џастин Бибер го „запали“ Твитер: По пет години го објави новиот албум (ВИДЕО)

Еспресо

Селма Бајрами „настегана“ во латекс, облини на сите страни! (ФОТО)

Igor

Совршено за неделен ручек: Пол­нет стек со шунка и кашкавал

Igor

Песто од див лук – и сос и чистач на организмот

Igor

Каја Гербер и Пит Дејвидсон ја прекинаа својата турбулентна врска!

Еспресо