ГУСТА БРАДА, ШТИКЛИ И ФУСТАН: Вака се појави познатиот водител на црвен тепих (ФОТО)

На доделувањето на 71. Primetime Creative Arts Emmy Awards, најмногу внимание привлече екстравагантниот фризер и водител, Џонатан Ван Нес.

Тој на црвениот тепих се појави во фустан, оставајќи ги сите во шок. На некои тоа им се допаднало и добил позитивни критики, но имало и негативни коментари.

Џонатан носел и високи потпетици со платформа, без воопшто да се сопне.

фустан водител
Фото Профимедиа

Слични објави

Едвај одеше во фустан стар 56 години: Дојде по награда, ама доби уште една за која сите и се смеат (ВИДЕО)

Igor

Откриена тајната на нејзината витка става: Емина Јаховиќ е меѓу првите на Балканот која го „подврзала желудникот“? (ФОТО)

Васко Спасоски

Симпатична фотографија од детството: Знаете ли која пејачка станува збор? (ФОТО)

Васко Спасоски

Цеца доби романтичен подарок од мистериозна личност! (ФОТО)

Еспресо

Принцезата Шарлот го прослави четвртиот роденден

Igor

Одбил да биде евакуиран за да може да ги спаси животните! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

петнаесет − 2 =

Слични објави

ХОРОСКОПСКИ ПАРОВИ кои креативно се надополнуваат

Igor

Ретко кој ја видел: Ова е едната ќерка на Здравко Чолиќ и денес наполни 18 години (ФОТО)

Igor

ТЕШКАТА ПРИКАЗНА НА ПОЗНАТАТА ВОДИТЕЛКА: Роднини ја силувале, на 14 години родила бебе кое умрело, а тоа НЕ Е НАЈЛОШОТО што и се случило во животот! (ФОТО)

Igor

Igor

ВРЕДИ ЛИ ДА ДАДЕТЕ ВТОРА ШАНСА? Препознајте по овие пет знаци

Igor

Гледала како УМИРА, но не можела ништо да направи: Писателката зборува за болната трагедија

Igor