Горд татко: Синот на познатиот челист, Лука Сулиќ, тргна по стапките на татко му (ФОТО)

На својот инстаграм-профил, освен за деловните ангажмани, некогашниот член на 2Cellos, Лука Сулиќ, со задоволство ги споделува и моментите од приватниот живот. Лука на својот инстаграм-профил објави фотографија од 2-годишниот син Вал и покажа што му купил за подарок.

View this post on Instagram

A new toy for my boy ??❤️ #family #music #itsinourblood

A post shared by LUKA SULIC (@lukasulicworld) on

Фотографијата од малото момче ги воодушеви неговите пријатели на Инстаграм. Малиот Вал на фотографија е опкружен со разни играчки, помеѓу кои се најдоа: топка, сложувалка и багери, но нему најдрагоцена од сите му беше виолината, која баш како неговиот татко ја прифати за виолончело.

Слични објави

Неверство: Жените многу полесно наоѓаат љубовник

Igor

Маја Беровиќ со жежок тверк порача да се остане дома! (ВИДЕО)

Авторски хороскоп за мај

Igor

Анастасија Ражнатовиќ направи драстична промена на себе: Никој не ја видел во вакво издание! (ФОТО)

Еспресо

ВЕЉКО РАЖНАТОВИЌ си купи нова играчка: Опасната машина ја платил 120.000 евра

Igor

„Се уште сме фраери”: Славните актери Сталоне, Шварци и Долф со хит снимка го воодушевија светот (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар