Ознака : лука сулиќ

Лајфстајл Сцена

Горд татко: Синот на познатиот челист, Лука Сулиќ, тргна по стапките на татко му (ФОТО)

Igor
На својот инстаграм-профил, освен за деловните ангажмани, некогашниот член на 2Cellos, Лука Сулиќ, со задоволство ги споделува и моментите од приватниот живот. Лука на својот...