Фановите бесни поради фустанот на Кајли Џенер: Да дојдеше таква на моја свадба, ќе ѝ истурев црвено вино! (ФОТО)

Непишано правило е дека кога си поканет на венчавка треба внимателно да одбереш што ќе облечеш за да не ја засениш невестата, но во случајот на Кајли Џенер тоа очигледно не важи.

На венчавклата на Џастин и Хајли Бибер Кајли се појавила во фустан на австралијанскиот дизајнер „J’Aton Couture“ на кој како да пишувало „Гледајте во мене“. Сепак, барем не била во бело.

Нејзините фанови ја обвинуваат дека е непристојна поради намерата да ја засени невестата.

Profimedia

„Фустанот на Кајли е легендарен, ама да го облечеш на нечија венчавка – во тој момент покажуваш отсуство на почит“, напишал еден корисник на Твитер, а друга корисничка додала дека ако некоја жена на нејзината венчавка би се појавила во таква креација, би ја исфрлила, ама прво би ѝ истурила црвено вино.

Profimedia

Некои шпекулираат дека Кајли намерно дошла во вакво издание за да му покаже на бившото момче Тревис Скот што изгубил.

Слични објави

Џастин Бибер го „запали“ Твитер: По пет години го објави новиот албум (ВИДЕО)

Еспресо

Иги Азалеја се породила во тајност: Раперката откри дека има син

Еспресо

Нанесете МАТ КАРМИН без ризик за сушење на усните и нивно пукање

Igor

Водителката Спенџарска напиша тажна порака на Инстаграм: „Поради смртен случај се повлекувам…“ (ФОТО)

Igor

Холивудскиот пар создаде карантинско вино (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

„Сè што сакам за Божиќ си ти“: Мараја Кери ги почести фановите со нов видеоспот (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

деветнаесет + шест =

Слични објави

Бен Афлек во врска со секс бомба од Куба: Сите зборуваат дека ова му е најубавата девојка досега! (ФОТО)

Еспресо

Испливаа детали од врската на Јелена Розга и 12 години помладиот белграѓанец

Igor

Цеца за свадбата на Вељко: Не знам ништо, вие повеќе знаете од мене! (ФОТО)

Igor

Дизни ненадејно откри кога почнува втората сезона на „The Mandalorian“!

Еспресо

Фанатик за вежбање: Ќерката на Еминем покажа стомачни мускули и совршена форма (ФОТО)

Васко Спасоски

ОСУМ ГОДИНИ БЕЗ ЕЈМИ: И по смртта, таа продолжува и понатаму да фасцинира

Igor