ЕЛАСТИЧНА КАКО ГУМА: Нивес Целзиус се истегнува во шума, а Петко се жали (ФОТО)

Нивес Целзиус и нејзиниот пријател водителот Далибор Петко отишле на планинарење, а водителот не знаел што го чека.

Водителот на Инстаграм споделил фотографија на која се гледа како и помага на Нивес при истегнувањето, а изразот на неговото лице е непроценлив.

„Мојата нова работа е кондиционен тренер – НЕ!“, напишал Петко под фотографијата која собрала бројни комплименти поради еластичноста на Нивес.

И Нивес објавила фотографија на која прави шпага.

Слични објави

Карлеуша ја обвини Аријана Гранде дека ја копира, но изгледа дека е обратно (ФОТО)

Еспресо

Нема срам: Дуа Липа повторно не облече градник! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ќе се фатите за глава: Погледнете колку пари заработиле Саша Поповиќ и Лепа Брена

Igor

Дневен хороскоп за 8 април 2019, петок

Igor

Џастин Бибер го предизвика Том Круз, Мекгрегор ќе ја организира борбата (ФОТО)

Igor

ПОЧИНА ПЕТ КЕЛИ: Музичкиот свет се збогува од легендата (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

1 × оне =

Слични објави

Енрике Иглесијас го вееше албанското знаме среде Солун (ФОТО)

Igor

Бен Афлек и младата Ана се нераздвојни: Уживаат во романтични прошетки на плажа! (ФОТО)

Еспресо

Ќе ви застане крвта во вените! Првиот македонски хорор-спот, снимен според вистинска приказна! (ВИДЕО) (+18)

Igor

Анџелина Џоли: Систем кој ме штити мене – но не и ќерка ми само поради бојата на нивната кожа, едноставно не е допустлив!

Еспресо

Принцот Хари и Меган Маркл објавија слики од крштевката на синот Арчи (ФОТО)

Igor

„Ѕверката“ се уште жари и пали и во седмата деценија: Вака денес изгледа љубовта на Кери Бредшо (ФОТО)

Igor