7.8 C
Скопје
02:25 - 20 мај, 2022

Категорија: Наши Фаци

Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Игор Џамбазов на тешки маки: Девојка му Илина го натера да планинари! (ФОТО)

Васко Спасоски
Како што веќе знаете, популарниот актер, шоумен и водител Игор Џамбазов е во љубовна врска со познатата алпинистка Илина Арсова. Парот повеќе не ја крие...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Елена Велевска со кратки пижами и поза од која нема да ви биде сеедно! (ФОТО)

Васко Спасоски
Очигледно познатата пејачка Елена Велевска нема намера да ги остави да мируваат своите машки обожаватели на социјалните мрежи… Атрактивната пејачка и овојпат им „сервираше“ жешка...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Мартин Вучиќ со емотивна објава за Драган: Тој беше ТАТКО над татковците! (ФОТО)

Васко Спасоски
Мартин Вучиќ денеска на својот профил на Фејсбук сподели емотивна објава која веруваме дека ќе ги насолзи очите на повеќето од вас. На фотката Мартин...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

„Conquering lion“: На почеток бевме бунтовни и сакавме агресивни ритмови, сега ја завртевме музиката во друг правец – интервју! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
„Conquering lion“, неодамна го претставија својот петти албум под назив „Revolution time“, во кој повторно преку познатиот реге-звук нè потсетија на своите револуционерни мотиви. „Conquering lion“...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Музичарите и уметниците заборавени: Панчо од ДНК прашува дали некој се сети на нив?!

Васко Спасоски
И додека дел од економијата почнува да се враќа во нормала, во нашата земја музичарите, уметниците и сите оние кои живеат од и за публиката,...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Македонија има „Мис карантин“ за 2020 година: Нашата Кристина најубава помеѓу 210 девојки од целиот свет! (ФОТО

Васко Спасоски
На првиот интернационален онлајн избор за убавина „Мис карантин“ на светот 2020 победи нашата убавица Кристина Димитријевска (24) од Тетово. Димитријевска овој огромен успех го...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Васил Гарванлиев ја претстави Mакедонија на евровизискиот настан „Europe Shine a Light“: Вечерва сите сме победници!

Еспресо
Големото музичко натпреварување, Евровизија, се одржа синоќа, но сосема различно од претходните години, поради епидемијата на коронавирусот. Водителите ја отворија вечерта поздравувајќи ги Европа и...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Македонска пејачка позираше топлес во планина (ФОТО)

Васко Спасоски
Атрактивната фолк-пејачка Сања Цинцева ги израдува своите машки обожаватели на социјалните мрежи со две провокативни фотографии. Цинцева прво објави фотка на која позира топлес во...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Сања Николиќ и Слаткар го прошетаа синчето низ скопските улици (ФОТО)

Еспресо
Сања Николиќ и Марко Маринковиќ – Слаткар пред неполн месец станаа родители за првпат. На 15 април се роди нивниот син Моша. View this post...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Елена Велевска провоцира со жешки фотографии како никогаш досега! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата фолк-пејачка Елена Велевска и денеска не мирува на социјалните мрежи. Ако вчера ги почести со две провокативни фотографии, истото го направи и денеска. Атрактивната...