22.8 C
Скопје
08:11 - 24 јуни, 2024

Ознака : јанеска

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Владо Јаневски со последен поздрав до Маја Миа: „Кој не ја познавал тој не знае како е кога убавината е однадвор и одвнатре“

Еспресо
Минатата недела Македонија ја потресе веста за смртта на мејкап артистка и инфлуенсерка од Охрид, Маја Миа, односно Маја Јанеска, која почина во Африка. Тоа...