Доколку веќе не сте ја купиле: Зошто треба да купите „баскет баг“ за оваа сезона (ФОТО)

Оваа популарна торба се појави одеднаш и се чини дека нема намера да се симне од модниот трон во светот на популарните детали.

Кој би рекол дека ташната која изгледа како корпа ќе стане ултимативен моден аксесоар, но стана!

профимедиа

Меѓутоа, плетените торби кои служат како моден детал, а не се наменети исклучиво за пикник,  беа актуелни и во текот на некои други летни сезони, со децении наназад.

профимедиа

Причината е едноставна, овие торби првествено асоцираат на лето, тие се класичен летен аксеоар кој одговара со речиси секој стајлинг, многу се практични, а можете да ги понедете дури и на плажа, каде ќе бидете подеднакво шик како и во кафулето, прошетките, низ градот, оваа баскет бег на вашиот стил ќе му даде завршна нота.

профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа

БОНУС ВИДЕО:

10 ресторани со најубав поглед во светот

Слични објави

МУ СЕ ПОСРЕЌИ: Му ја врати бурмата по пошта, а сега и тој добро се ожени

Igor

Милан Калиниќ кажа виц за Миле Китиќ и сите во студиото „прснаа“ од смеење (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Никол заблеска во латекс комбинезон – Фановите ја осудија дека била под нож (ФОТО)

Еспресо

Совршен сезонски десерт: Ка­ра­ме­ли­зи­ра­ни круши

Igor

Лејди Ди морала да стои и да се фотографира, а Меган од сето тоа ќе биде поштедена

Igor

Жешката Вилдане (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

9 + 15 =

Слични објави

Легендарниот музичар заминува на трансплантација на бубрег (ВИДЕО)

Igor

Еве зошто Кејт Мидлтон толку често носи зелена боја: Не постои ситница на која не мисли!

Еспресо

Погледнете како изгледаат велигденските јајца на Лила Филиповска! (ФОТО)

Васко Спасоски

Гоца Тржан откри колкупати водела љубов за 24 часа! Амиџи остана занемен (ВИДЕО)

Igor

Зошто косата го губи сјајот?

Igor

Без грешка: Емили Ратајковски прошета во фустан со кој привлече погледи (ФОТО)

Igor