БЕЗ ГРАМ ПЛАСТИКА: Една од најпознатите регионални поп ѕвезди го покажа своето природно деколте (ФОТО)

Јелена Розга (41) важи за една од најпристојните хрватски пејачки, со оглед на тоа што не позира често разголена. Главно ја гледаме во елегантни фустани во кои одмерено позира, но сега се појави во сосема поинакво издание.

Згодната Јелана со препознатливата насмевка на лицето го покажа импресивното деколте.

„Жена во најдобрите години која изгледа подобро од некоја помлада девојка. Без грам пластика на себе, вистинска божица си“, и коментирал еден од нејзините фанови, а сите се сложиле дека е една од ретките пејачки која без грам пластика изгледа одлично.

View this post on Instagram

Summer time 🌞❤️ #jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

Слични објави

ОВИЕ 8 ЗНАЦИ ПОКАЖУВААТ ДЕКА НА ЖЕНАТА ОЧАЈНО И ТРЕБА СЕКС: Не е шега, ова се сериозни здравствени проблеми!

Igor

Комбинација од која ќе ве здоболи главата! Џесика во розево од глава до пети! (ФОТО)

Еспресо

Никол Шерцингер скршена: Го убија братучед ми и побегнаа, помогнете ми!

Igor

Новинар стана хит поради неговата реакција кога виде дека кон него доаѓа стадо бизони (ВИДЕО)

Еспресо

Овие актери се доказ дека никогаш не е доцна: Популарноста ја стекнаа во подоцни години, а заработуваат милиони

Еспресо

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

19 + четири =

Слични објави

Поранешна учесничка во „Парови“: Ме киднапираа и ми се закануваа дека ќе ме фрлат во Скадарско езеро (ФОТО)

Igor

Излегува книгата која РОБЕРТ ДЕ НИРО НЕ САКА ДА ЈА ПРОЧИТА – Не знаев дека татко ми е хомосексуалец, мајка ми ми кажа!

Igor

ВИСТИНСКАТА ЉУБОВ ОПСТАНУВА И ПОКРАЈ ПРОБЛЕМИТЕ! Заедно ги пребродија најтешките животни моменти! (ФОТО)

Igor

Божиќната песна поради која војната запре на три минути (ВИДЕО)

Слободен печат

Цеца на снаата Богдана ќе и подари драгоценост која таа ја добила од мајката на Аркан (ФОТО)

Igor

Бредли Купер ја учи ќерката да вози тротинет и со еден потег ги разнежни сите (ФОТО)

Еспресо