Адел по разводот целосно ужива во животот (ФОТО)

Познато е дека пејачката Адел ретко објавува фотографии од својот приватен живот на Инстаграм, но ова лето за неа е незаборавно па таа одлучи тоа да го сподели со своите фанови.

Иако се разведе во април, многумина очекуваа таа да тагува, но таа покажа дека закрепнала и дека целосно ужива во животот.

View this post on Instagram

Summer 2019 💫

A post shared by Adele (@adele) on

Веселата 31-годишна ѕвезда го поминува летувањето со голема група на пријатели, таа сподели десетина фотографии од одморот.

Пејачката уживаше со пријателите на излетите, летните излежувања на приватната јахта и пливањето во кристално чистата вода.

Слични објави

ИЗБИРА САМО УБАВИЦИ: Поранешниот сопруг на ЏЕЈ ЛО ужива со 20 години помладата девојка (ФОТО)

Igor

Елена Ристеска имала објавено фотка со новото момче уште на 12 јули, ама никој не забележал (ФОТО)

Igor

Боб Марли на 16 години објави прва песна, Сид Берет ги напушти „Pink floyd“ и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

ДЕСЕТИНА ИЛЈАДИ ЕВРА ВО РАЦЕТЕ – Бившиот сопруг на Дара и даде купче пари за шопинг, се е снимено и објавено (ВИДЕО)

Еспресо

Принцот Хари луто и нареди на војвотката, Меган за малку не се расплака (ВИДЕО)

Igor

Џенифер Анистон го СРУШИ интернетот! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

оне × четири =

Слични објави

Марихуаната им овозможува поинтензивни оргазми на жените

Igor

Славна манекенка позираше гола на 48 години: Староста треба да се слави! (ФОТО)

Igor

„Висина“, „силикони“, „родена“: Погледнете што најчесто бараат луѓето на „Гугл“ за Лила Филиповска (ФОТО)

Igor

Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Еспресо

Не помисливме дека тие ќе станат тренд, но и тоа се случи: Сандали кои наскоро ќе ги освојат улиците на Скопје

Igor

ГЛАСАЈТЕ ЗА ТАМАРА! Повикаа Карлеуша и Цеца!

Igor