Шарлот од „Сексот и Градот“ откри која е најодвратната сцена која ја снимила (ВИДЕО)

Иако престана да се емитува пред 15 години, серијата „Сексот и градот“ и понатака е една од најпопуларните на интернет.

Обожавателите на серијата се надеваа дека легендарната четворка ќе сними уште еден филм, но поради лошиот однос на актерките тоа дефинитивно нема да се случи.

За снимањето на серијата неодамна проговори и актерката Кристин Дејвис, која во серијата ја играше улогата на Шарлот, па откри која сцена и била најодвратна за снимање.

„Тоа е сцената кога бев во кревет со ликот кој во лице мораше да ми вика „Ку*во! Е**на кучко“. Навистина ми беше одвратно“, вели Кристин за сцена од епизодата „Дали сме ние дро*и?“ која се емитуваше во 2000 година.

 

Актерката потоа на својата колешка Сара Џесика Паркер и постави прашање за тоа кој и бил подраг – Ѕверката или Ејдан, на што таа одговори дека Ејдан бил прекрасен, но Ѕверката сепак бил суден.

Слични објави

Три начини како да се релаксирате во овој период

Еспресо

Дневната навика на Мишел Обама која ќе ви помогне и на Вас

Igor

Во брак се 64 години и имаат преку 100 внуци, а ги памтат родендените на сите! (ФОТО)

Еспресо

Жените полудеа по неа – Гел маска за порцелански тен на кожата на вашето лице

Igor

Новиот спот на МАЈЛИ САЈРУС пренесува голема ПОЛИТИЧКА ПОРАКА (ВИДЕО)

Igor

Атрактивната скопјанка Нора своите исчезнати чизми си ги виде на телевизија (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

четиринаесет − тринаесет =

Слични објави

Згодната Бјанка ужива на Сицилија (ФОТО)

Igor

ТАА ГО КРИЕ, А ТОЈ СЕ СОБЛЕКУВА: Момчето на Анастасија остава без зборови

Igor

Детаљ кој ја разубавува секоја фризура: Еве како да го носите овој романтичен аксесоар! (ФОТО)

Igor

Треба ли да ве загрижуваат еротските сонови со вашиот шеф?

Васко Спасоски

Селма Хаек: Сакаше заедно да се тушираме па се закануваше дека ќе ме убие

Igor

Само две состојки ги сочинуваат НАЈЗДРАВИТЕ БОМБИЦИ НА СВЕТОТ: Рецепт за ГРЧКИ ПОЈАДОК стар преку 6000 ГОДИНИ!

Igor