Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Следниот Џејмс Бонд нема да биде жена, рекол продуцентот на филмови за агентот 007 по повод шпекулациите кој би можел да го замени Даниел Крег во следното продолжение.

Крег ќе се повлече по најновиот филм за Бонд, „No Time To Die”, кој ќе биде прикажан во април.

Се појавиле гласини околу тоа кој е следниот наследник во улога на агентот 007 и дали следниот Бонд ќе биде жена, но Барбара Броколи изјавиле дека тоа дефинитивно ќе биде маж.

„Тој може да биде било која боја, но е машко”, рекла една од продуцентките на филмот заедно со Мајкл Г. Вилсон.

 

Таа рекла дека верува во создавањето на моќни женски ликови.

„Не сум посебно заинтересирана за тоа да преземам машки лик и да ја дадам улогата на жена. Мислам дека жените се многу поинтерсни од тоа”.

Серијалот за Бонд е еден од најуспешните во филмскиот свет – во 2015-та година заработил 880 милиони долари на благајните ширум светот, а во 2012-та година повеќе од милијарда долари.

Слични објави

Хроничниот стрес и исцрпеноста можат да бидат клучни фактори за развој на оваа болест

Еспресо

Модните комбинации на Меган Маркл кои Британците се уште не можат да ѝ ги простат! (ФОТО)

Еспресо

Лејди Гага изведуваше акробации на концерт, а додека свиреше клавир сите очи беа вперени кон нејзиниот задник (ФОТО)

Еспресо

Автобиографијата на Андре Леон Тели – Имам 71 година, време е да се дознае вистината за Ана Винтур

Еспресо

Заборавената англиска кралица: Владеела само девет дена, а била погубена на 16 години по наредба на нејзина роднина (ВИДЕО)

Еспресо

Еминем за најтешкиот период од животот: Моето дно требаше да биде смртта

Еспресо

Остави Коментар

18 − два =

Слични објави

Шакира прозборе за здравствените проблеми: На сите им беше тешко да ме поднесуваат (ФОТО)

Igor

Водителката Милена Антовска со нова фризура: Погледнете како изгледа сега миленичката на пензионерите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Еден месец по породувањето Ен Хатавеј изгледа феноменално – Во вакво провокативно издание досега не сме ја виделе! (ФОТО)

Еспресо

Познат домаќинот на Евровизија 2020 (ВИДЕО)

Igor

Елени ги окупирале улиците во село во Италија (ВИДЕО)

Еспресо

Луксузниот одмор на Аделина Тахири во Африка, пејачката објави и приватни слики (ФОТО)

Igor