Го запали Инстаграм: Секси новинарка вежба на шипка (ВИДЕО)

Една од најубавите спортски новинарки Дилета Леота која мами воздишки кај машката популација, овој пат го запали Инстаграм. Леота пред извесно време ги разочара навивачите на Наполи кои бараа да им ги покаже градите, но сега ги честеше своите следбеници на Инстаграм.

Таа на својот профил постави видео на кој покажува како вежба на шипка со што ги збудале машките следбеници.

 

Слични објави

Згодната Бјанка ужива на Сицилија (ФОТО)

Igor

Му го скршила срцето на најсуровиот човек на светот, Хитлер никогаш не дознал дека е Еврејка! (ФОТО)

Теодора Циклевска

Како од бајките: Погледнете каков роденден им приреди Карлеуша на двете ќерки (ФОТО)

Igor

Сите занемеа кога АДРИЈАНА ЛИМА се појави во блескаво сино издание (ФОТО)

Igor

ЕВРОВИЗИЈА 2019: Вулверин од Финска, „Фроузен“ на дрога, секти, садо-мазо од најлошиот кошмар!

Igor

Наташа Беквалац е по третпат среќно разведена жена! Пејачката со насмевка излезе од судница и еве што порача! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 × 5 =

Слични објави

Сајмон и Гарфанкел го објавија првиот мегахит, Клептон и Арета Френклин со албуми кои им ја променија кариерата и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Тажна вест од Србија: Од 30 деца, 25 на префиксот „буба“ додале „корели“, а пет од нив – „мара“ (ФОТО)

Igor

Ретко кој знаел: Фросина Ременски ја обожава оваа работа (ФОТО)

Igor

Не знаете каде на зимување? Ова е најдоброто луксузно скијачко одморалиште во Швајцарија!

Еспресо

Блејк Лајвли го избриша својот Инстаграм, а потоа се појави ова видео! (ВИДЕО)

Igor

Мистеријата на песната „Let it be“: Дали Пол Мекартни всушност ја напишал за Арета Френклин? (ВИДЕО)

Еспресо