11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

Категорија: Хороскоп

Сцена Хороскоп

НИКАКО ДА НАУЧАТ: Овие 6 хороскопски знаци секогаш го бираат погрешниот партнер

Igor
Без разлика дали се работи за машки или женски, претставниците на овие хороскопски знаци најчесто го избираат погрешниот партнер. И што е најлошо, не учат...
Сцена Хороскоп

Видео хороскоп за 15 мај 2019, среда

Igor
Прочитајте го денешниот хороскоп… Рибите ќе имаат одлична можност за пронаоѓање на нова работа, Девицата ќе биде потисната од проблеми. Што вели ХОРОСКОПОТ за денес?...
Сцена Хороскоп

Видео хороскоп за 16.05.2019, четврток

Igor
Девиците со подобрување на финансиите, Овните ќе имаат проблем со здравјето. Што вели ХОРОСКОПОТ за денес?...
Сцена Хороскоп

Ова се најљубоморните хороскопски знаци

Igor
Љубомората во секоја врска е нормална појава, но само кога е во граници на нормалата. Интензитетот на љубомората се разликува од човек до човек, но...
Сцена Хороскоп

4 хороскопски знаци на кои ова лето ќе им биде исполнето со секс

Igor
Астролошките предвидувања за оваа година се толку темелни, што некои астролози тврдат дека според подредувањето на ѕвездите и планетите, може да откриете на кои хороскопски...
Сцена Хороскоп

Поради личните особини овие 3 хороскопски знаци НАЈТЕШКО ја наоѓаат својата љубов

Igor
Овие 3 знаци заради некои од личните особини не можат да ја пронајдат љубовта која ја посакуваат. Дали и вие сте меѓу нив? Бик Биковите...
Сцена Хороскоп

НЕ САКААТ ДА СЕ ВРЗАТ: Овие три хороскопски знаци не се за врска

Igor
Не се залудувајте по нив, бидејќи тие иако теоретски знаат што е љубов, во пракса тешко се снаоѓаат со своите емоции. Ова не значи дека...
Сцена Хороскоп

КЕЛТСКИ ХОРОСКОП: Откријте кое животно сте и што тоа кажува за вас?

Igor
Келстскиот и ирскиот зодијак вклучуваат повеќе системи на знаци, кои пак откриваат најразлични карактеристики за нивните припадници. Еден од најпопуларните е келтскиот хороскоп кој како...