12.8 C
Скопје
08:16 - 15 април, 2024

(Видео) Синот на Цеца, Вељко отворено против Теја Дора: Фанот на Бресквица мисли дека ова е страшно!

Синот на балканската дива Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко даде свое мислење за српската претставничка на Евровизија.

Фаворитка на Вељко беше Анѓела Игњатовиќ позната како Бресквица, но со одлука на жирито претставничка на Евровизија од Србија стана Теја Дора со песната „Рамонда“.

Фановите на Бресквица го изразија своето незадоволство, а поединци пак, дури плачат на песната „Рамонда“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TEYA DORA (@iamteyadora)

Имено, Вељко постираше видео на кое покажува дека е незадоволен поради изборот на претставничката на Србија на Евровизија во Малме, односно дека не му се допаѓа песната „Рамонда“.

„Рамонда…е*ате, страшно“ – вели во снимката синот на Цеца.

(Фото) Ова е рајот на Бресквица, има базен на покривот од домот: „Луѓето не можат да сфатат дека некој ја сака својата приватност“

Слични објави

Кои хороскопски знаци ќе пливаат во пари оваа недела: За Скорпиите зголемување на платата, за Рибите нови инвестиции

еспресо

(Фото) Јована Јеремиќ во емисија во живо ги покажа гаќите, цела Србија откри каква долна облека носи водителката!

Еспресо

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо
Се вчитува....