Рита Ора нема милост: Ги полуде фановите со последните фотографии – позира во проѕирна маичка под која нема ништо! (ФОТО)

Пејачката со потекло од Косово, Рита Ора по кој знае кој пат ги израдува своите обожаватели на социјалните мрежи.

Познато е дека Рита од време на време знае да ја испровоцира светската јавност со разголени фотографии, па така беше и овојпат.

Атрактивната пејачка на социјалните мрежи сподели фотки на кои позира во проѕирна маичка од под која ѕиркаат нејзините големи гради.

За само половина час, фотографиите имаа преку 200.000 „лајкови“.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

My favourite pieces from the new @thomassabo collection ✨ #magicbyts #thomassabo #RITAORAxTS

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Слични објави

КАРЛЕУША оди во ЗАТВОР? Адвокатите откриле дека ќе заврши зад решетки поради загрозување на безбедноста!

Igor

Еволуцијата на стилот на Рене Зелвегер низ годините на Оскарите (ФОТО)

Еспресо

Пријанка Чопра со деколте до папок ги остави сите занемени! (ФОТО)

Еспресо

Британците загрижени од изгледот на принцот Филип: Кој го пушти ваков од болница? (ФОТО)

Еспресо

Малку поинаков оброк: Печен карфиол со павлака и кашкавал

Igor

МЕЛАНИЈА ТРАМП КОРИСТИ ДВОЈНИЧКА? Оваа снимка од Нормандија го докажува тоа! (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

седумнаесет + десет =

Слични објави

Том Хенкс поради сопругата ја смени верата и стана православен! Актерот летува каде што летуваат и Македонците (ФОТО)

Igor

Поради пластичните операции и ботоксот, познатата актерка едвај може да се насмее! (ФОТО)

Васко Спасоски

Три главни причини поради кои луѓето во среќни врски ги изневеруваат партнерите

Еспресо

Ова е фотографијата за која Селена Гомез доби неверојатни 8 милиони лајкови (ФОТО)

Igor

ПАЗЕТЕ СЕ од овие хороскопски знаци: Тие се ЕНЕРГЕТСКИ ВАМПИРИ, го исцицуваат животот од вас!

Igor

3 хороскопски знаци кои ќе доживеат ГОЛЕМА СРЕЌА НА ЉУБОВНОТО ПОЛЕ во октомври

Igor