Одморот на Карлеуша од Анталија продолжува во Кина (ФОТО)

По напорната сезона на „Звездите на Гранд“ српската пеачка Јелена Карлеуша реши дека и е потребен одмор и време со нејзините двете ќерки. Одморот го поминаа во луксузен хотел во Анталија.

Од фтографиите што пеачката ги објави на социјалните мрежи може да се заклучи дека навистина уживаат.

Одморот на Карлеуша не завршува во Анталија, туку продолжува во Кина.

 

View this post on Instagram

 

My girls❤️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Слични објави

ЈО нема одговор за барањата за истрага за ШИК „Јелак“

Слободен Печат

Угледното научно списание открива: Дали маските се корисни во борбата против коронавирусот?

Слободен Печат

ПРЕДИЗБОРНИ ВЕТУВАЊА: Информатика од 3-то одделение, видеонадзор во градинки, модерни студентски домови

Со кратење трошоци и нови кредити до пари за четвртиот сет мерки

Слободен Печат

Студија: Вирусот кој го предизвикува Ковид-19 се шири низ лилјаците со децении

До кога ќе се прогласуваат по 30 дена вонредна состојба? Во Собранието е лекот, но пратениците молчат

Слободен Печат

Остави Коментар

тринаесет + 2 =

Слични објави

Од денеска полициски час во Србија од 17 до 5 часот наутро

Хрватски пејач почина во страотна сообраќајка кај Сплит (ФОТО)

Дебрани се борат со пандемијата како во 19 век: Полнат шишиња вода ноќе, ги оставаат во двор да се стоплат на сонце, па се бањаат!

Сите го критикуваа моделот на Шведска против коронавирусот, а сега и завидуваат?

Заев: Пендаровски да прогласи вонредна состојба!

Кунгуловски: Кога САРС-КОВИД-2 ни чукна на врата и непоканет влезе дома

MacedonianAlbanianBulgarianSerbian