12.8 C
Скопје
22:16 - 23 април, 2024

Ознака : згрутчување на крв

Здрави навикиЗдравјеСлајдер

ПРИРОДНИ ЛЕКОВИ ПРОТИВ ЗГРУТЧУВАЊЕ НА КРВТА: Како да се справите со тромбоза

Еспресо
Згрутчувањето на крвта може да се појави насекаде и треба сме многу внимателни. Со промена на животниот стил и свесен начин на исхрана може да...