19.8 C
Скопје
02:34 - 18 јуни, 2024

Ознака : запамтам

СветСлајдерСцена

Мајкл Џеј Фокс: Неможам да ги запамтам и повторам зборовите – Повторно ќе се пензионирам

Еспресо
Пред речиси три децении на актерот му беше дијагностицирана Паркинсонова болест.Актерот Мајкл Џеј Фокс (59) неодамна изјави дека повторно ќе се пензионира поради здравствени проблеми,...