11.8 C
Скопје
22:42 - 23 април, 2024

Ознака : загорените

Секојдневие

ВИДЕО: Трик со кој ќе ја спасите вашата пегла од загорените наслаги

Еспресо
Модерните пегли имаат „паметни“ плочи кои се прилагодуваат на секоја ткаенина, а на малку постарите модели потребно е да ја менувате јачината на температурата, што...
Uncategorized

Трик кој ќе ја спаси вашата пегла од загорените наслаги (ВИДЕО)

Igor
Модерните пегли имаат „паметни“ плочи кои се прилагодуваат на секоја ткаенина, а на малку постарите модели потребно е да ја менувате јачината на температурата, што...