10.8 C
Скопје
04:58 - 23 мај, 2024

Ознака : турска актерка

ЛајфстајлСцена

Познатата турска актерка сподели фотографија од минатото, како таа изгледала пред 28 години (ФОТО)

Igor
Една од најценетите актерки во Турција, но и пошироко, Бену Јилдирмар, на нашата публика позната по улогата на Фикрет Текин од серијата „Кога лисјата паѓаат“,...