11.8 C
Скопје
04:06 - 23 мај, 2024

Ознака : турбо

БалканСцена

Станија се врати на Инстаграм: Старлетата објави фотка од задникот, а тангата никаде не се гледа (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската старлета Станија Добројевиќ повторно реши да го покаже тоа што најдобро го знае – да ги разгори мислите на мажите со својот задник. Таа...
БалканСцена

Контроверзна фотографија на Аца Лукас: Пејачот лежи на кревет, а до него бело „брашно“ (ФОТО)

Слободен Печат
Познатиот пејач откри како настанала фотографијата која овој викенд ги заобиколи друштвените мрежи. Пејачот Александар Вуксановиќ, познат како Аца Лукас, ја прокоментирал фотографијата која кружи...