34.8 C
Скопје
15:47 - 24 јуни, 2024

Станија се врати на Инстаграм: Старлетата објави фотка од задникот, а тангата никаде не се гледа (ФОТО)

Српската старлета Станија Добројевиќ повторно реши да го покаже тоа што најдобро го знае – да ги разгори мислите на мажите со својот задник.

Таа објави фотографија на која во преден план е задникот и ништо друго, а позата која ја избрала да ја направи ќе ве остави без зборови…

– Во недостиг на нови фотографии… напишала кратко Станија и го објавила голиот задник (тангата не се гледа) и со тоа даде до знаење дека се враќа на Инстаграм…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Stanija ? (@stanijadobrojevic) on

Слични објави

Ива Илинчиќ сведочи против Мика Алексиќ: Српската актерка доби голема поддршка пред судот во Белград

Еспресо

(Видео) Рада Манојловиќ се мачи да го собере бакшишот: Пејачката ги редеше парите на чинија

Еспресо

(Видео+фото) Болната Селин Дион дојде на концертот на хрватскиот музичар Стјепан Хаусер, а тој ѝ посвети специјална песна

Еспресо

Бен Афлек за првпат проговори за кризата со Џенифер Лопез: „Особено ги погодува моите деца…“

еспресо

Депресивна изјава на Јелена Карлеуша: „Можеби еден ден само нема да се појавам…“

еспресо

(Фото) Џенифер Лопез на одмор во Италија, но без Бен Афлек: Згодна и не е сама!

еспресо
Се вчитува....