17.8 C
Скопје
05:58 - 20 мај, 2024

Ознака : тротинет

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бредли Купер ја учи ќерката да вози тротинет и со еден потег ги разнежни сите (ФОТО)

Еспресо
Холивудскиот заводник Бредли Купер (45) е фотографиран на улиците во Њујорк додека својата ќеркичка, двегодишната Лео Де Сена ја учеше да го вози својот тротинет....
ЛајфстајлСцена

И ЛЕПА БРЕНА ВО ТРЕНД: Пејачката снимена на улица, еве што правеше (ФОТО)

Igor
Виктор Живојиновиќ ја снимал и фотографирал својата мајка како прави нешто што е во тренд меѓу младите. Таа првпат се обидела да вози електричен тротинет,...
ЛајфстајлСцена

УЖАСНА СМРТ НА ПОЗНАТАТА ЈУТЈУБЕРКА: Загинала на електричен тротинет

Igor
Британската јутјуб-ѕвезда Емили Хартриџ загинала откако ја удрил камион додека возела електричен тротинет, а со тоа е доведена во прашање безбедноста на овие тротинети како...