17.8 C
Скопје
05:51 - 20 мај, 2024

Ознака : толкувања

Ви ПрепорачувамеЗдравјеИстражувањаЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

ШТО ЗНАЧИ АКО СОНУВАТЕ ДЕКА ЛЕТАТЕ? Фасцинантни толкувања на психолозите

Еспресо
Често се случува да сонуваме дека летаме. Тоа е сон што веќе го проучувале и Фројд и Јунг, сон кој води кон различни фасцинатни толкувања....