25.8 C
Скопје
13:55 - 25 мај, 2024

Ознака : тегет

Сцена

СЕКОГАШ ИЗГЛЕДАЈТЕ МОДЕРНО: Како да ги комбинирате боите на облеката?

Igor
Можеби ви се чини дека неутралните бои се најбезбедни за комбинирање на вашиот дневен и вечерен изглед, но не се плашете ниту од светлите и...