9.8 C
Скопје
07:34 - 15 април, 2024

Ознака : бордо

Сцена

СЕКОГАШ ИЗГЛЕДАЈТЕ МОДЕРНО: Како да ги комбинирате боите на облеката?

Igor
Можеби ви се чини дека неутралните бои се најбезбедни за комбинирање на вашиот дневен и вечерен изглед, но не се плашете ниту од светлите и...