10.8 C
Скопје
06:16 - 23 мај, 2024

Ознака : тарот

Наши ФациСлајдерСцена

Каде попладнево: Ѕирнете во иднината преку тарот карти во „Јавна соба“

М.П
Ако ве интересира иднината, допрете во светот на таротот. За тоа ќе имате можност денес (недела) во 17 часот во Јавна Соба (Public room). Во...
АстроСлајдерХороскоп

Хороскоп за февруари од познатата Анџела Перл: Профит за Лавовите и Девиците, вест за Раковите, нова одговорност за Јарците…

Еспресо
Познатиот астролог и таролог Анџела Перл состави хороскоп според астролошките карти и тарот картите за сите знаци на Зодијакот за февруари 2023 година. Овен Кралот...