26.8 C
Скопје
14:17 - 25 мај, 2024

Ознака : Тара Вилсон

СветСлајдерСцена

СОПРУГАТА НА КРИС НОТ ВО ШОК ПО ОБВИНУВАЊАТА ЗА СЕКСУАЛНО ЗЛОСТАВУВАЊЕ: Не се чувствува добро

И. Т.
Сопругата на актерот Крис Нот, Тара Вилсон била многу вознемирена поради неодамнешните обвинувања за сексуално злоставување против актерот, пишуваат странските медиуми. Момчето од „Сексот и...