Tag : специјален

Лајфстајл

За овој специјален кондом ќе ви бидат потребни четири раце (ВИДЕО)

Igor
Аргентинската компанија за производство на сексуални помагала и кондоми „Tulipan“ измисли кондом за чие отворање се потребни четири раце. Кондомот е наречен „кондом со согласност“,...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian