Ознака : Симон Трпчевски

Вести

Симон Трпчевски наполни 40 години: Роденден со ерменски коњак и вкусна трпеза (ФОТО)

Igor
Еден од најдобрите пијанисти во светот, нашиот Симон Трпчевски, наполни 40 години. Тој на социјалните мрежи сподели фотографии од интимната роденденска забава во неговиот дом....