24.8 C
Скопје
09:24 - 24 јуни, 2024

Ознака : шаварма

Дестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Пилешка Шаварма што ќе ве телепортира на Блискиот Исток

Еспресо
Започнавме убава соработка со една врвна готвачка која секое јадење го претвара во магија од вкусови – Теодора Георгиевска. Оваа извонредна мајсторка и една од...