03:40 - 23 јуни, 2024

Ознака : шапка

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Харис Џиновиќ фотографиран без шапка: Сите мислеа дека е ќелав, но ова е вистината

Еспресо
Харис Џиновиќ изгледа сосема поинаку без шапка. Изгледот на Харис Џиновиќ е многу специфичен и препознатлив. Музичарот, роден во Сараево, со сегашна адреса во Белград,...
ЛајфстајлСекојдневие

Попова Шапка во снежна покривка, Попоски најавува: Ќе паѓа уште снег попладнево, во текот на ноќта и утре!

Еспресо
Конечно снег! Попова Шапка денес се разбуди во снежна покривка. Но снег уште ќе паѓа. -Врнежи од снег на Попова Шапка ќе има и попладнево,...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) СНЕГ НА ШАПКА! Очекувајте вечерва снег на повисоките планини!

Еспресо
Студениот бран го донесе мајскиот снег на Попова Шапка, не известува нашиот метео прогнозер Славчо Попоски.  – Снег на повисоките планини е можен во текот...