Tag : расистичка слика

Лајфстајл Сцена

ДОБИ ОТКАЗ поради РАСИСТИЧКА СЛИКА за кралското бебе

Igor
Новинарот Дени Бејкер денеска бил отпуштен од своето работно место во „Би би си“ откако на Твитер објавил невкусна расистичка слика. На својот профил објавил...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian