Ознака : пита од макарони

Секојдневие

НАЈЛЕСЕН РЕЦЕПТ за бела пита од макарони

Igor
Овој рецепт за бела пита од макарони е идеален за појадок или за вечера, прелесно се прави, а вкусот е одличен. Потребни состојки: 500 гр...