36.8 C
Скопје
18:08 - 19 јули, 2024

Ознака : „Небулоса“

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Шпанците ја ископирале Неда Украден за Евровизија? Се огласи и пејачката: „Ќе платат сигурно“

jasmina.kantardzieva
По српската пејачка Дара Бубамара, Шпанците на Евровизија ја плагираа Неда Украден и на нејзината „Бомба“ од 2020 година, која таа ја изведе на Беовизија,...