Ознака : машкоста

Лајфстајл Сцена

Кетлин Џенер: Не се откажав од машкоста, само засекогаш ја пензионирав (ФОТО)

Igor
Кетлин Џенер повеќе пати отворено проговори за својата транзиција од маж во жена. Да се потсетиме, во 2015 година олимпиецот Брус Џенер објави пред светот...